更多
2010-09-15
14 浏览
食完harlan's 之后赶住翻学,但行经tuttimelon又想买,于是买杯行住食.挤咗一下原味系15.6($15/100g),跟住加两粒lychee同5粒chocolate(toppings)就$18..乳酪的味道不错,好鲜甜,亦都够冻.行经the one一定要试吓
挤咗一下原味系15.6($15/100g),跟住加两粒lychee同5粒chocolate(toppings)就$18.
.
乳酪的味道不错,好鲜甜,亦都够冻.
行经the one一定要试吓
张贴