18
5
0
Level4
316
1
2008-12-08 108 views
光酥粒 ~ 一袋係有10粒 , 而且仲要粒粒差不多大細冇偷工減料 , 只係賣$4.50 , 真係$4.50咋 , 勁抵食 , 開頭仲擔心會食到口都乾哂 , 點知有意外驚喜 , 拎上手不但只唔乾身 , 食落去更加有少許濕潤感覺 , 總之就唔會傑住左係個口好難吞 , 甜度又岩岩好 , 好快就比我clear哂10粒 , 其實仲有嚤囉酥同花生餅個d , 推介合桃酥大大個一包有三塊都淨係賣$6.50 , 而且份量好實在 , 絕對係抵食之選呀。
Read full review


光酥粒 ~ 一袋係有10粒 , 而且仲要粒粒差不多大細冇偷工減料 , 只係賣$4.50 , 真係$4.50咋 , 勁抵食 , 開頭仲擔心會食到口都乾哂 , 點知有意外驚喜 , 拎上手不但只唔乾身 , 食落去更加有少許濕潤感覺 , 總之就唔會傑住左係個口好難吞 , 甜度又岩岩好 , 好快就比我clear哂10粒 , 其實仲有嚤囉酥同花生餅個d , 推介合桃酥大大個一包有三塊都淨係賣$6.50 , 而且份量好實在 , 絕對係抵食之選呀。

29 views
0 likes
0 comments
(The above review is the personal opinion of a user which does not represent OpenRice's point of view.)
Post
DETAILED RATING
Taste
Decor
Service
Hygiene
Value
Spending Per Head
$4.50 (Breakfast)