Read full review
2010-05-25
7 views
以前黎食榴槤雪糕,個時$10已經覺得貴~依家仲要加到$12本身都唔想食,諗住一場黎到...雖然佢真係幾好味,榴槤味好濃郁...不過食幾啖就食完....真係太貴了~!!
依家仲要加到$12
本身都唔想食,諗住一場黎到...
雖然佢真係幾好味,榴槤味好濃郁...
不過食幾啖就食完....
真係太貴了~!!
Post