更多
2011-08-13
186 浏览
计味道.不用怀疑.十分幼滑.奶味香浓....价钱只是20元..以呢个牌子的雪榚,价钱相当合理...不过我拿住呢杯咁高的雪榚,有点狼狈.买完放低影相.想拿起时差的.跌左,一路行一路食.途中有些街坊.指住条雪榚柱会唔会跌.后来..要坐定定食..装住雪榚柱的杯太细.令人一步一惊心...哈
张贴