更多
2022-11-20
1399 浏览
今日同朋友去咗食90分钟放题,价钱好抵,$78加一,款式好多,各款蔬菜、菇类、金菇、芝士肠、芋头丸、牛丸。仲有饮品任饮咖啡奶茶。我最钟意就系佢自制乳酪,好好味!!
张贴