Read full review
2022-08-23
924 views
電視介紹完,既然家住北區就去試吓,一斤$176,可能電視效應馬上漲價一成👎🏼,買了半斤$88回家試,我個人認為比較肥,試過就算了,稻香燒腩仔比佢更抵食更好食!
$88
49 views
0 likes
0 comments
Post