2
1
1
Level4
298
0
2007-09-25 67 views
中秋節嘛~我就買左冰皮月餅回家過節啦~仲買左燕窩個隻~!(好貴)回家CUT開睇~D燕窩去曬邊~真係一茶匙都唔知有無呀~但係就成40蚊一個最慘係唔好食~甜到不得了呀~=.=又買左個個咩4色秋果~大家記得下次唔好買呀~佢D料又係好甜又唔好食~嗚~真係貼$買難受~而且服務好求其
Read full review
中秋節嘛~
我就買左冰皮月餅回家過節啦~
仲買左燕窩個隻~!(好貴)

回家CUT開睇~
D燕窩去曬邊~
真係一茶匙都唔知有無呀~
但係就成40蚊一個
最慘係唔好食~
甜到不得了呀~=.=

又買左個個咩4色秋果~
大家記得下次唔好買呀~
佢D料又係好甜又唔好食~

嗚~真係貼$買難受~
而且服務好求其
(The above review is the personal opinion of a user which does not represent OpenRice's point of view.)
Post
DETAILED RATING
Taste
Decor
Service
Hygiene
Value
Spending Per Head
$100