Read full review
2012-09-30
28 views
突然間好想食蘋果批,最方便當然係去老麥買啦!只售$5一個,很平呀~ 就買2個回家做TEA LA~雖然老麥既蘋果批係炸的,比較油膩,但間唔中一個都唔怕既~內裡有好多蘋果蓉,雖然甜了些,但間唔中食D甜野人都開心D
Post