1
1
0
Level4
1K
0
2023-06-11 268 views
After my haircut, I decided to try their waffle and ice-cream(I actually love their yogurt more as a child but the waffle/ice cream combo looked quite big)The waffle was freshly made and 2 large scoops of ice-cream was added. The price was quite attractive as 1 waffle costs $18 and 2 scoops of icecream costs $28. Waffle was still very warm and each bite with the icecream was amazing. The icecream itself was not bad but of course the quality is not as creamy/rich as some other expensive brands. D
Read full review
After my haircut, I decided to try their waffle and ice-cream(I actually love their yogurt more as a child but the waffle/ice cream combo looked quite big)
36 views
0 likes
0 comments
The waffle was freshly made and 2 large scoops of ice-cream was added. The price was quite attractive as 1 waffle costs $18 and 2 scoops of icecream costs $28. 
36 views
0 likes
0 comments
Waffle was still very warm and each bite with the icecream was amazing. The icecream itself was not bad but of course the quality is not as creamy/rich as some other expensive brands. Definitely a great value snack to have 
(The above review is the personal opinion of a user which does not represent OpenRice's point of view.)
Post
DETAILED RATING
Taste
Decor
Service
Hygiene
Value
Date of Visit
2023-06-11
Dining Method
Dine In
Spending Per Head
$28 (Lunch)