4
3
2
Level3
97
0
2009-01-08 30 views
我買左一個香蕉果仁鬆餅($12) :這個蛋糕又實又硬,食左兩啖就掉左..又買左一個朱古力餅 ($12) : lee 個就甜到嘔,又係掉左 一定唔可以去試 Mc Cafe D cake 呀~~~~~~
Read full review
(The above review is the personal opinion of a user which does not represent OpenRice's point of view.)
Post
DETAILED RATING
Taste
Decor
Service
Hygiene
Value
Spending Per Head
$12