92
64
32
Level3
31
0
食完harlan's 之後趕住翻學,但行經tuttimelon又想買,於是買杯行住食.擠咗一下原味係15.6($15/100g),跟住加兩粒lychee同5粒chocolate(toppings)就$18..乳酪的味道不錯,好鮮甜,亦都夠凍.行經the one一定要試吓
Read full review
食完harlan's 之後趕住翻學,但行經tuttimelon又想買,於是買杯行住食.

擠咗一下原味係15.6($15/100g),跟住加兩粒lychee同5粒chocolate(toppings)就$18.
.
乳酪的味道不錯,好鮮甜,亦都夠凍.


行經the one一定要試吓

(The above review is the personal opinion of a user which does not represent OpenRice's point of view.)
Post
DETAILED RATING
Taste
Decor
Service
Hygiene
Value
Date of Visit
2010-09-06
Dining Method
TakeAway
Spending Per Head
$18
Recommended Dishes
  • youghurt(milk favour)