1
1
2
Level2
19
0
2017-12-06 469 views
Bought take out for lunch. It’s so small$36 dollars plus $1 take out box. The dumplings were flat..Only gave 4 dumplings! They were so flat. Not sure why they are famous.Not enough noodles. The noodles even had no vegetable. And didn’t look like the photo outside. I ate it without being full at all..Probably won’t eat again
Read full review
Bought take out for lunch.
It’s so small
$36 dollars plus $1 take out box.
The dumplings were flat..
Only gave 4 dumplings! They were so flat. Not sure why they are famous.
Not enough noodles.
The noodles even had no vegetable. And didn’t look like the photo outside.
I ate it without being full at all..

Probably won’t eat again

(The above review is the personal opinion of a user which does not represent OpenRice's point of view.)
Post
DETAILED RATING
Taste
Decor
Service
Hygiene
Value
Dining Method
TakeAway
Spending Per Head
$37