更多
2017-05-07
246 浏览
叫左碗炖奶同奶油多,本来想叫雪糕,见到推广价都$20,不如食dryers。本身自己好钟意炼奶,但份奶油多士既奶油只系占块包既1/5,成块野好干。于是我问佢可唔可以加多少少炼奶。佢话要加$4! 真系令我o 左。一支炼奶$20唔使,依家唔系叫你成支比我,只系想涂满块面包,咁都要索价$4。本来已经贵 $16一块,又唔足料,叫佢加返足,就要加$4。最好笑系系𠮶度饮一支十字奶要$12,我不如去隔离7仔买。呢间野,试一次贪得意,以后唔会去。
本身自己好钟意炼奶,但份奶油多士既奶油只系占块包既1/5,成块野好干。于是我问佢可唔可以加多少少炼奶。佢话要加$4! 真系令我o 左。一支炼奶$20唔使,依家唔系叫你成支比我,只系想涂满块面包,咁都要索价$4。本来已经贵 $16一块,又唔足料,叫佢加返足,就要加$4。
最好笑系系𠮶度饮一支十字奶要$12,我不如去隔离7仔买。
呢间野,试一次贪得意,以后唔会去。
张贴