3
3
0
等级3
89
0
2008-07-25 16 浏览
每件五元..贵左d但系独立包装够卫生..每次去亲都会首选买朱古力卷蛋. 仲要晨早10时许开门即买先买到.佢地每天每个口味cake只出三件。d cake 口感比其他连销式饼店好食..次选是光酥饼. 唔痴牙, 正.
更多
每件五元..贵左d
但系独立包装够卫生..
每次去亲都会首选买朱古力卷蛋.
仲要晨早10时许开门即买先买到.

佢地每天每个口味cake只出三件。
d cake 口感比其他连销式饼店好食..

次选是光酥饼. 唔痴牙, 正.

(以上食记乃用户个人意见 , 并不代表OpenRice之观点。)
张贴
评分
人均消费
$5