更多
2012-09-30
28 浏览
突然间好想食苹果批,最方便当然系去老麦买啦!只售$5一个,很平呀~ 就买2个回家做TEA LA~虽然老麦既苹果批系炸的,比较油腻,但间唔中一个都唔怕既~内里有好多苹果蓉,虽然甜了些,但间唔中食D甜野人都开心D
张贴