3
2
0
Level4
679
0
2016-06-14 1076 views
終於一試,$13/球好抵~我要左2球~呍尼拿同士多啤梨味~ 我唔知係咪真係手作,但雪糕真係好滑,好濃味,仲幾大球~ 但無位坐要拎走食,炎炎夏日下未行開幾步已經食晒,haha!
Read full review
終於一試,$13/球好抵~
我要左2球~呍尼拿同士多啤梨味~
我唔知係咪真係手作,但雪糕真係好滑,好濃味,仲幾大球~ 但無位坐要拎走食,炎炎夏日下未行開幾步已經食晒,haha!
41 views
0 likes
0 comments
(The above review is the personal opinion of a user which does not represent OpenRice's point of view.)
Post
DETAILED RATING
Taste
Decor
Service
Hygiene
Value
Dining Method
Dine In
Spending Per Head
$13