更多
2017-09-21
206 瀏覽
買左半打雲吞$20,走果陣問佢拎"一包"辣椒油佢話冇得俾,要$2包我真系未听過!我吾系冇買野拎你架喎,甘公道啲堂食都加錢先可以用佢啲辣油囉,真系咩道理丫!一定冇下次!
張貼